Neskutočná atmosféra a dobrá zábava, v takom duchu sa niesla Senior párty v Dome kultúry v Čadci. O skvelú zábavu a program pre našich seniorov v meste Čadca sa postarala naša spevácka skupina Slnečnice, ktorá pôsobí pri Mestskej organizácii Jednoty dôchodcov Slovenska v Čadci, pán Milan Galierik, ktorý zahral a zaspieval do tanca a prekvapenie od primátora mesta Ing. Milana Guru Duo Rytmus, ktoré v súčasnosti  patrí k stálym interpretom televízie Šláger.

Kto sa naučí vážiť si šediny, nemusí sa báť, že zostane v starobe nepovšimnutý. Nájdime si čas, vľúdne slovo, úsmev pre starších neustále, nielen počas októbra. Preukážme im našu úctu.

Milí naši seniori, nekončíme, tešíme sa na Vás na koncerte 20. októbra 2022 o 16 hod. v Dome kultúry v Čadci, vstup je voľný.

Som rodák z Oščadnice. Narodil som sa v septembri 1965 v rodine robotníka. Môj otec pochádzal z Kráľovej pri Senci a priniesol na Kysuce nezvyčajné meno - Gura. Otec si zamiloval tento kraj, aj keď mama by ho radšej nasledovala do teplejšieho a úrodnejšieho kraja dolniakov, ale on chcel zostať...

Viac o mne